Střechy René Jelen

Při výběru keramických obkladových prvků zvažujte kromě estetického vzhledu i náročnost podmínek použití, které při nákupu vždy projednejte s prodejcem a zvolte vhodný typ obkladového prvku.

STŘECHY NA KLÍČ

Díky požadavkům některých zákazníků jsme rozšířili naši nabídku na kompletní stavby střech. Naše hlavní činnost se zaměřuje na kompletní realizaci střech, včetně oprav a rekonstrukcí.
K provádění kvalitní práce nám pomáhá veškeré potřebné vybavení, které máme k dispozici a profesionální přístup našich zaměstnanců.
Zdarma Vám zpracujeme cenovou nabídku s návrhem tvaru a konstrukce krovu střechy.

Střechy Jelen s.r.o.

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce provádíme tvrdými krytinami, přírodní břidlicí, asfaltovými šindeli a plechem.
Ploché i šikmé střechy. Ve spolupráci s našimi klempíři vyrábíme a montujeme klempířské prvky, vyměňujeme okapové systémy.
Naši tesaři mění či opravují staré krovy a zhotovují krovy nové. Montáže střešních oken.

Střechy Jelen s.r.o.

Klempířské práce

Součástí každé střechy jsou vždy i klempířské prvky.
Používáme materiály jako je titan-zinek, pozinkovaný plech nebo měď, tak materiály s barevnou povrchovou úpravou.
Provádíme veškeré klempířské práce, oplechování celých střech, montáže okapů, svodů, okenní parapety, lemování štítů a komínů.

Střechy Jelen s.r.o.

STŘECHY NA KLÍČ

Prodej střešních krytin a doplňků po celé České republice, střechy na klíč, stavba a rekonstrukce krovů, španělská břidlice, přírodní břidlice, klempířské práce, pokrývání střech, podbití a zateplení krovů, obkládání sádrokartonem, cenová kalkulace.

Střechy Jelen s.r.o.

Ukázky prací od firmy Střechy Jelen s.r.o.